Citroen DS5

Citroen DS5, który zostanie wprowadzony na rynek pod koniec bieżącego roku, stanowi kolejny krok w rozwoju linii DS. Ten innowacyjny model doskonale harmonizuje z hasłem Creative Technologie i proponuje mocne atuty w zakresie stylu, koncepcji i wyrafinowania.

Marka Citroen, która od 90 lat prezentuje innowacyjne produkty, wzbogaciła swoją ofertę i wprowadziła na rynek nową linię produktów. Linia DS, aktualnie obejmująca modele DS3 i DS4, adresowana jest do klientów poszukujących bezkompromisowych produktów o silnej
osobowości.

Citroen DS5, który zostanie wprowadzony na rynek pod koniec 2011 roku, stanowi kolejny krok w rozwoju linii DS. Ten innowacyjny model doskonale harmonizuje z hasłem Creative Technologie i proponuje mocne atuty w zakresie stylu, koncepcji i wyrafinowania. DS5 dostarcza czystej przyjemności płynącej z prowadzenia wyjątkowego auta i stanowi oczywisty i nowoczesny symbol prestiżu.

DS5 korzysta z nowatorskiej konstrukcji, która zwalnia z konieczności podejmowania codziennych kompromisów i pozwala łączyć przyjemność prowadzenia z akomfortem wszystkich użytkowników. Pojazd wyposażony został również w najbardziej zaawansowane technologie Citroena takie jak inteligentny system kontroli trakcji, alarm niezamierzonego przekroczenia linii z systemem video czy system automatycznego przełączania na światła mijania reagujący na obecność pojazdów jadących z naprzeciwka.

DS5 będzie pierwszym modelem marki korzystającym z technologii full-hybrid diesel Hybrid4, która łączy wysokie osiągi (200 KM, napęd na 4 koła)z nowymi wrażeniami płynącymi z prowadzenia pojazdu (jazda po mieście w trybie elektrycznym, funkcja boost przy przyspieszeniu) i ograniczoną do 99 g/km emisją CO2.

Linia DS, obejmująca DS3, DS4 i od tej pory również DS5, produkowana jest we Francji i sprzedawana w całej Europie. Citroen, który jest marką międzynarodową, wprowadzi również tę nową linię produktów na rynki całego świata, a w szczególności na rynek chiński już w 2012 roku.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *